Gönderen Konu: FORESTER İÇİN YAZLIK LASTİK TAVSİYESİ  (Okunma sayısı 124 defa)

ayancıklı

FORESTER İÇİN YAZLIK LASTİK TAVSİYESİ
« : 05 Şubat 2019, 15:28:16 »
 Arkadaşlar 2015 model foresterimin üzerinde gelen orjinal lastiklerini bu yaz kullanmak istemiyorum. Sezon açılmadan fiyatlar da fazla yükselmeden yazlık lastik arayışı içindeyim. Gürültü düzeyi düşük , konfor açısından yumuşak ve güvenlik açısından ıslak kuru zeminde sorun çıkarmayacak hangi lastik markalarını tavsiye edersiniz ? 
 Michelin Primacy 4 gözüme çarptı ama bu da SUV lstiği değil , otomobil lastiği olarak geçiyor. Pirellinin 225/55R18 98V Scorpion Verde diye bir lastiği var ama pirelli lastik hiç kullanmadım. Önerilerinizi bekliyorum.

serkandorman

Ynt: FORESTER İÇİN YAZLIK LASTİK TAVSİYESİ
« Yanıtla #1 : 11 Şubat 2019, 08:23:02 »
Arkadaşlar 2015 model foresterimin üzerinde gelen orjinal lastiklerini bu yaz kullanmak istemiyorum. Sezon açılmadan fiyatlar da fazla yükselmeden yazlık lastik arayışı içindeyim. Gürültü düzeyi düşük , konfor açısından yumuşak ve güvenlik açısından ıslak kuru zeminde sorun çıkarmayacak hangi lastik markalarını tavsiye edersiniz ? 
 Michelin Primacy 4 gözüme çarptı ama bu da SUV lstiği değil , otomobil lastiği olarak geçiyor. Pirellinin 225/55R18 98V Scorpion Verde diye bir lastiği var ama pirelli lastik hiç kullanmadım. Önerilerinizi bekliyorum.

İlla SUV lastiği almanıza gerek yok.Yük ve hız endeksi uygun XL yanaklı bir otomobil lastiği alabilirsiniz.Hız endeksi V,ZR,W,Y.yÜK Endeksi de 99 ve üzeri her lastik olur.Yanak XL olursa direksiyon daha net olur.
instagram// subaruforever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

Tags: