Gönderen Konu: 2014Forester xt ile yola devam  (Okunma sayısı 886 defa)

srhncms

2014Forester xt ile yola devam
« : 09 Temmuz 2018, 20:21:34 »

Arkadaslar selamlar , gunesin batisini izleyelim dedik kisirkayada ve gitmiskende resim cekindik ama halkimiz mahvetmis koyu o yuzden son gidisimdi. Araca gelirsek dikkatli olursan az ama yuklenirsen cok yakiyo :) ama gazlayinca da hic durmayacak gibi bir hissiyati var.

Herkese sevgiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

slovan

Ynt: 2014Forester xt ile yola devam
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2018, 21:49:02 »
Mutlu sürüşler dilerim :)

Yanlız sizin sürüş tarzınızı merak ediyorum. Çünkü bir eski aracınız bana göre biraz fazla yakıyordu. Şuan bende 2011 fl atmosferik 2.0 forester var ve kesinlikle verdiğiniz tüketim rakamlarından Daha az yakıyor. Şehirdışında 110-120 gittiğmde full dolu araç klima dahil 7.8 yaktı, 100-110 gittiğimda yine full 7.2 yaktı. Güzergahlarım farklı. İlki ist- çanakkale, ikincisi ist-ısparta, ikisi de gidiş geliş bütün yol+ oralardaki şehiriçi trafikleri kapsıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

srhncms

« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2018, 23:00:37 »
Mutlu sürüşler dilerim :)

Yanlız sizin sürüş tarzınızı merak ediyorum. Çünkü bir eski aracınız bana göre biraz fazla yakıyordu. Şuan bende 2011 fl atmosferik 2.0 forester var ve kesinlikle verdiğiniz tüketim rakamlarından Daha az yakıyor. Şehirdışında 110-120 gittiğmde full dolu araç klima dahil 7.8 yaktı, 100-110 gittiğimda yine full 7.2 yaktı. Güzergahlarım farklı. İlki ist- çanakkale, ikincisi ist-ısparta, ikisi de gidiş geliş bütün yol+ oralardaki şehiriçi trafikleri kapsıyor.

Ben oyle yaksam ise sirket aracini birakir bunla giderim :)) yani aslinda cok dengeli kullanmaya calisiyorum hatta uzun duzluklerde hiz sabitliyorum ama olmuyo :/ suan ortalama 11 de

srhncms

2014Forester xt ile yola devam
« Yanıtla #3 : 10 Temmuz 2018, 08:33:52 »
Gunaydin merak edenler icin bir deneme yaptim. Sariyer zekariyakoyden - sabiha gokcen havaalanina sabah 07:15 de yola ciktim ve 1 saat surdu . Cok dikkatli giderek hizi sabitleyerek trafikte bu sekilde degerler yakaladim
Araca sabah ilk oturdugumda range 220 km gosteriyordu dikkatli kullanim ile 280 km ye cikardim.

Isteyince oluyormus :)

Fores

« Yanıtla #4 : 10 Temmuz 2018, 10:21:37 »
Güzel günlerde kullanmanız dileği ile aracınızı.

XT kullanılıyorsa kırbacı eksik etmemek lazım ki tadı çıksın :)

srhncms

« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2018, 10:40:57 »
Güzel günlerde kullanmanız dileği ile aracınızı.

XT kullanılıyorsa kırbacı eksik etmemek lazım ki tadı çıksın :)

Haklisiniz da iste gozunuzun onunde eriyen disleri gorunce canlar skliyo :) ama o kirbac ozellikle kirmizi isiklarda en onde yesilin yanmasini bekliyosan baya ise yariyo :) hele ki yaninda ucan kacan ziplyalan bmw mercedes turevleri varsa

slovan

« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2018, 17:46:35 »
Gunaydin merak edenler icin bir deneme yaptim. Sariyer zekariyakoyden - sabiha gokcen havaalanina sabah 07:15 de yola ciktim ve 1 saat surdu . Cok dikkatli giderek hizi sabitleyerek trafikte bu sekilde degerler yakaladim
Araca sabah ilk oturdugumda range 220 km gosteriyordu dikkatli kullanim ile 280 km ye cikardim.

Isteyince oluyormus :)

Güzel değerler. Sabitleyip kaçla gittiniz?

ilker

« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2018, 19:21:31 »
Hayırlı olsun

srhncms

« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2018, 19:47:11 »
Hayırlı olsun

Tesekkurler Ilker bey

srhncms

« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2018, 21:17:46 »
Arkadaslar bu arada bu guce bu cift cikis egzoza guzel hir homirtu istiyorum. Egzoz uclari ile birlikte bi guncelleme yaparsak tavsiye edebileceginiz bir egzoz ustasi varmidir ?

serkankucuk

« Yanıtla #10 : 11 Temmuz 2018, 14:19:12 »
Tavsiyem bu aralar yapmamanız yönünde olur, neden seçimden sonra sürekli bir egzoz kontrolü, modifiye kontrolü yapıyorlar polisler, sosyal medyada birçok sayfada denk gelebilirsiniz paylaşımlarına.

Çekici ile arabayı kaldırıp altına egzozda modifikasyon var mı diye bakanlar bile oluyormuş.
XV

srhncms

« Yanıtla #11 : 11 Temmuz 2018, 21:31:25 »
Tavsiyem bu aralar yapmamanız yönünde olur, neden seçimden sonra sürekli bir egzoz kontrolü, modifiye kontrolü yapıyorlar polisler, sosyal medyada birçok sayfada denk gelebilirsiniz paylaşımlarına.

Çekici ile arabayı kaldırıp altına egzozda modifikasyon var mı diye bakanlar bile oluyormuş.
Yok artik :/ milletten nasil para yolucam diye dusuneceklerine dolar olmus 4.85 onunla ilgilensinler

Canibeyaz

« Yanıtla #12 : 29 Temmuz 2018, 19:09:25 »

srhncms

« Yanıtla #13 : 31 Temmuz 2018, 15:42:59 »
Hocam hayırdır kötü bir durum yoktur inşallah

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-sahibinden-full-forester-xt-590028423/detay

Kotu bir durum yok cok sukur . Sirket aracim a4 oluyor bu hafta ve suan oturdugum evden tasinma durumu var 2 aya o yuzdenboyle bir karar aldim. Buyuk arac gelecegi icin gerek kalmadi aldim cokta memnunum ama aldigimdan bu yana 3-4 kez kullanma firsatim oldu. Satmaya karar verdim .

ahmet_zxc

« Yanıtla #14 : 01 Ağustos 2018, 12:12:46 »
Kotu bir durum yok cok sukur . Sirket aracim a4 oluyor bu hafta ve suan oturdugum evden tasinma durumu var 2 aya o yuzdenboyle bir karar aldim. Buyuk arac gelecegi icin gerek kalmadi aldim cokta memnunum ama aldigimdan bu yana 3-4 kez kullanma firsatim oldu. Satmaya karar verdim .

şirkete eleman ihtiyacı varmı ;D ;D ;)

Tags: