Gönderen Konu: Kasa degişimi öncesi ara makyaj . Eyesight, kahverengi deri Forester'da  (Okunma sayısı 409 defa)

drant

• impreza 2.0 r
  • **
  • Toplam beğeniler: 2
    • Profili Görüntüle
  • araç yılı ve modeli: 2016 Forester TD Sport
  • il/ilçe: Tekirdağ
http://www.subaru.com.tr

Sadece 2.0 premiumda mı olacakmış, gidip görüşen, fiyat alan detaylı bilgisi olan var mı acaba?

FORESTER TD

yba

Eyesight içeren Forester'ın hiç konuşulmaması benimde çok ilgimi çekti. Geç kalınmış bir hareketti, bu fiyat segmentinde olmaması kabul edilemez -ki bende bu sebep ile Forester yerine CX-5 almıştım.

karidesteknesi

http://www.subaru.com.tr

Sadece 2.0 premiumda mı olacakmış, gidip görüşen, fiyat alan detaylı bilgisi olan var mı acaba?
Tüm motor seçeneklerinde eyesight sunulacak fakat fiyatın çok artmasından çekindikleri için kademeli olarak getirecekler

karidesteknesi

Eyesight içeren Forester'ın hiç konuşulmaması benimde çok ilgimi çekti. Geç kalınmış bir hareketti, bu fiyat segmentinde olmaması kabul edilemez -ki bende bu sebep ile Forester yerine CX-5 almıştım.
Cx5 konusunda görüşlerinizi paylaşabilir misiniz? Yakıt, konfor, güvenlik ? Son yapılan makyaj çok güzel olmuş, ikinci ele uygun fiyatlı düşerse almayı düşünürüm.

ilker

Otomatik açılan bagaj kapağında sensör yok mu gerçekten?

serkandorman

Diğer markalar konu başlığına cx5 ile ilgili tüm görüşlerinizi.Daha önce Subaru kullandıysanız Subaru ve Mazda ile ilgili karşılaştırmalarınızı yazabilirsiniz.
instagram// subaru4ever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

serkandorman

CX5'te eyesight varmı?
instagram// subaru4ever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

Delorean

CX5'te eyesight varmı?

i- activesense denilen kamerasız radar özelliği ile çalışan, adaptif cruise ve şehir içi çarpışma önleyici olabilir.
Never Give Up!

Serter

Tags: