Gönderen Konu: 2002 Legacy ile tekrar merhaba :)  (Okunma sayısı 616 defa)

ali uslu

• impreza 2.0 r
  • **
  • Toplam beğeniler: 3
    • Profili Görüntüle
  • araç yılı ve modeli: 2002 LEGACY
  • il/ilçe: Konya
2002 Legacy ile tekrar merhaba :)
« : 18 Haziran 2017, 22:00:48 »
Değerli forum üyeleri, sevgili ağabeylerim ve arkadaşlarım..

Yaklaşık bir buçuk ay önce 2002 model bir legacy ile serüvene ufaktan devam etmeye başladım.
Birçoğunuzun bildiği gibi BE5 Kasa hastalığım var lakin bunun önceden de kullanmam ile bir ilgisi yok  doğduğumdan beri sayamayacağım kadar ülkemiz şartlarında özel sayılabilecek iki adet svx, xt, 22b, s402, legacy gt, s204, baja, sedan outback gibi araçların koltuğuna oturmuş kullanmış bulunmaktayım. Ama nedense bu kasa legacylerin bende ayrı bir yeri var.
 Uzun zamandır yazamıyorum ancak gaza geldim az da olsa forumda gezineyim dedim inşallah zaman içerisinde araç fotoğraflarını ve yapılanları buradan paylaşmaya çalışacağım.
 Bir kaç resim ile devam edelim

Bir kaç aydınlatma dokunuşu

Hafif mor çıkmış parklar ama normalde beyaz :)

Plaka değişikliği :)

Bakım zamanı,
Filtreler ve yağ değişimi motul 5w30, Şanzıman yağı değişimi motul multi atf , sağ rotil değişimi, aks körüğü değişimi yapıldı şimdilik. İlk fırsatta iyice kurcalanacak.

Resimlerin sadece üçünü ben çektim zamanla daha güzel çekimler yapacağım fırsat buldukça paylaşırım

ali uslu

• impreza 2.0 r
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2002 Legacy ile tekrar merhaba :)
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2017, 22:09:43 »
Aracın öncelikle kozmetik olarak elimden geçmesi gerekiyor. İlk boş günümde boya düzeltme parlatma koruma detaylı temizlik yapacağım. Elimdeki diğer pert araçtan kapı döşemesi gibi bir kaç parça aktaracağım.
Bunun gibi olaylar beleş kendim yapınca :)
Motor ve yürüyen aksamın işlerinden sonra bütçe ayarladıkça bugeye blobeye wrx öncelikli olmak üzere jant düşünüyorum.
Yılların oem egzozda bir kaç yere kaynak yapıp tekrar patlak vermesi bahanesiyle ses amaçlı el yapımı uel headers ve imkanlar ile paralel olarak egzoz sistemi :)
Döşeme vs. işler yapılacak.

serkandorman

« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2017, 10:15:21 »
Ali 22b ve s204 nerede kullandın?
instagram// subaru4ever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

serkandorman

« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2017, 10:21:41 »
Legacy'in çok düzgün gözüküyor.
instagram// subaru4ever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

ali uslu

• impreza 2.0 r
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2017, 11:23:31 »
22b s204 s402 kullanmadım 😊 Hırvatistan Kıbrıs ve Türkiye. Eski bayi olmanın vermiş olduğu bir fırsatta var tabi. Teşekkür ederim Serkan abi biraz daha duzeltecegim inşallah

ali uslu

• impreza 2.0 r
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2017, 11:42:37 »
Metin Abi teşekkür ederim aklımdasın zaten özellikle jant olayında gostergeler Ah bi 180 olmasaymış tadından yenmez  :)

sailor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2017, 15:53:39 »
Metin Abi teşekkür ederim aklımdasın zaten özellikle jant olayında gostergeler Ah bi 180 olmasaymış tadından yenmez  :)
orjinallll jdm 180

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onur öncü

« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2017, 16:26:42 »
metin durgut satılık ürünün var ise satılık parçalar bölümünde paylaş  ve arkadaşlarla özelden irtibata geç

sailor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Haziran 2017, 21:55:10 »
metin durgut satılık ürünün var ise satılık parçalar bölümünde paylaş  ve arkadaşlarla özelden irtibata geç
sil gitsin satılık değil kişinin kendisi ile aramda ki olan samimiyet ve üyeliğide sil gitsinnnn

sailor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 21 Haziran 2017, 21:57:11 »
senin olduğun yerde tadım olmaz onur...

onur öncü

« Yanıtla #10 : 22 Haziran 2017, 00:40:53 »

olmasin zaten metin benim durust adamlarla isim olur etrafimdada oyle adam olur 'bu sebepten benim oldugum yerde olmaman ikimiz icind mutluluk olur

emre-sti

« Yanıtla #11 : 22 Haziran 2017, 01:12:29 »
Hoşgeldin Ali , onur abi seni sevmeyen ölsün.

onur öncü

« Yanıtla #12 : 22 Haziran 2017, 01:27:38 »
Hoşgeldin Ali , onur abi seni sevmeyen ölsün.

olmesin surunsun:)
beni sevmeyen olmazki emre biliyorsun beni yamuk adamlar sevmez:)))

sailor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 22 Haziran 2017, 01:30:09 »

olmasin zaten metin benim durust adamlarla isim olur etrafimdada oyle adam olur 'bu sebepten benim oldugum yerde olmaman ikimiz icind mutluluk olur
gerek yok muhabbetine..sana sen gibisine uzatmanın manası yok sil hesabı serkan silmedi sen adam olda hesabı sil ...geç çocukla çocuk olunmaz ...kim kimin dürüst olduğunu bilir..kandil gecesi tad bozmaya ihtiyacım yok...

onur öncü

« Yanıtla #14 : 22 Haziran 2017, 01:34:46 »

gerek yok muhabbetine..sana sen gibisine uzatmanın manası yok sil hesabı serkan silmedi sen adam olda hesabı sil ...geç çocukla çocuk olunmaz ...kim kimin dürüst olduğunu bilir..kandil gecesi tad bozmaya ihtiyacım yok...

bilir tabi biliyorda 'elimde olsa kirmam seni silerim ama bizde bu isleri murat abi yapar'
knusack bsyn var ise konus icinde tutma apse yapar antibiyotik kulanman gerekir buda bobreklere zarar verir'
sen kendine yeni parkur bulmusun git orda oyna '

Tags: