Gönderen Konu: sonunda outback.  (Okunma sayısı 1385 defa)

kmvolkan

Ynt: sonunda outback.
« Yanıtla #15 : 10 Mayıs 2017, 00:10:01 »
Ben rizeliyim ve  bizim yaylaların taşlı bozuk yollarında ve yüksek rakımdaki motor tepkilerini merak ediyorum inş yakın zamanda oda hedeflerimde.

Neresinden abi Rize'nin. Outbackla kavrun yaylasına güzel çıkılır :D

Canibeyaz

« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2017, 10:33:46 »
Rize Çayelidenim: Kavron yaylası birazdaha turistik kaldı geçen senelerde bizim yaylalardan hiç inmeden yayla yolları ile direk kavrona geçmişti arkadaşım ve 5-6 saat sürmüştü. Bu sefer çadır vs malzemelerimde tam kısmet olursa duraklaya duraklaya yukardaki yaylaların bir çoğuna gezinti planım var.

Fores

« Yanıtla #17 : 10 Mayıs 2017, 10:44:21 »
Leondede yalnız olmadığımı hissettirdiniz saolun. Aracı yeni almışken heves varken aklımdakileri yapmak istiyorum sonra hep sürümcemede kalıyor. İlk olarak photon led takarak uzunların halojen sorununu halletmeyi hedefliyorum, bi arada racechip alıp deneyeceğim bakalım güce katkısı ne olacak. Ben racechipi caddy aracımda kullnadım yaklaşık 4-5 sene ve gerçekten araca güç ve serilik katmıştı. Outbackdede yaparsa harika olur. Eğer olurda sanırım subarunun dizel motorları hep aynı motor, diğer arkadaşlarada önbilgi olmuş olur. Ben rizeliyim ve  bizim yaylaların taşlı bozuk yollarında ve yüksek rakımdaki motor tepkilerini merak ediyorum inş yakın zamanda oda hedeflerimde. Arkadaşlar resim nasıl ekliyecez bu siteden yüklenmiyor önbellek dolu site yöneticisine danış diyor

Yazılım için Ankara Tork garaj ile konuştuğumda dizel ünitelerden 30hp sorunsuz, problemsiz şekilde güç alınacağını söylemişlerdi. Dizel araca geçtiğimde bende yaptırmayı düşünüyorum.

kmvolkan

« Yanıtla #18 : 10 Mayıs 2017, 11:02:31 »
Rize Çayelidenim: Kavron yaylası birazdaha turistik kaldı geçen senelerde bizim yaylalardan hiç inmeden yayla yolları ile direk kavrona geçmişti arkadaşım ve 5-6 saat sürmüştü. Bu sefer çadır vs malzemelerimde tam kısmet olursa duraklaya duraklaya yukardaki yaylaların bir çoğuna gezinti planım var.
Öyle arkadan geçiş var mıymış yahu. Ben Pazar'lıyım Ağustosta gitmeyi planlıyorum. Geçen sen haziranda gittik de hava çok kötüydü çıkmadık yaylaya. Öyle bir gezi yapacak olursan fotoğraf, zorlu geçişlerin videosu ve güzergah filan paylaşırsan rehber olur daha sonra gideceklere, çok da güzel olur.

leondede

• impreza 1.5
  • *
  • Toplam beğeniler: 2
  • hayat seçimlerinizin sonucudur...
    • Profili Görüntüle
  • araç yılı ve modeli: 2015 - Outback 2.0 D
  • il/ilçe: İZMİR
« Yanıtla #19 : 10 Mayıs 2017, 13:48:14 »
3 sene önce Ayder'den Kavron'a minibüsle çıkmıştık, şayet o yol hala aynıysa rica edeğim Outback ile gitmeyin yazıktır günahtır  :)

kmvolkan

« Yanıtla #20 : 10 Mayıs 2017, 17:11:33 »
3 sene önce Ayder'den Kavron'a minibüsle çıkmıştık, şayet o yol hala aynıysa rica edeğim Outback ile gitmeyin yazıktır günahtır  :)

Sırf o yol için arabayla 1500 km gidiyorum desem yeridir :) :) tabii 5-6 saat muhabbeti var da benim XT'nin benzini o kadar dayanmaz  ;D

serkandorman

« Yanıtla #21 : 10 Mayıs 2017, 17:45:50 »
Leondede yalnız olmadığımı hissettirdiniz saolun. Aracı yeni almışken heves varken aklımdakileri yapmak istiyorum sonra hep sürümcemede kalıyor. İlk olarak photon led takarak uzunların halojen sorununu halletmeyi hedefliyorum, bi arada racechip alıp deneyeceğim bakalım güce katkısı ne olacak. Ben racechipi caddy aracımda kullnadım yaklaşık 4-5 sene ve gerçekten araca güç ve serilik katmıştı. Outbackdede yaparsa harika olur. Eğer olurda sanırım subarunun dizel motorları hep aynı motor, diğer arkadaşlarada önbilgi olmuş olur. Ben rizeliyim ve  bizim yaylaların taşlı bozuk yollarında ve yüksek rakımdaki motor tepkilerini merak ediyorum inş yakın zamanda oda hedeflerimde. Arkadaşlar resim nasıl ekliyecez bu siteden yüklenmiyor önbellek dolu site yöneticisine danış diyor

Resimleri photobucket'a yukleyip linkini buraya yapıştırın lütfen.
instagram// subaru4ever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

Canibeyaz

« Yanıtla #22 : 14 Mayıs 2017, 22:51:20 »
5 mayısdan bu güne kadar geçen sürede çektiğim resimleri oaylaşıyorum. Bu gün araca bi çamur değdireyim dedim ve sarıyer demirciköyde orman yolunmdan girdim yolun bittiği yerde ben bitirmedim en son kayalıklar bana dur dedi :)

"http://s38.photobucket.com/albums/e134/acanibeyaz/"
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2017, 22:56:25 Gönderen: Canibeyaz »

serkandorman

« Yanıtla #23 : 15 Mayıs 2017, 08:54:02 »
Çok güzel fotoğraflar.Eger hep boyle kullanacaksaniz AT lastik takabilirsiniz.

serkankucuk

« Yanıtla #24 : 15 Mayıs 2017, 09:30:56 »
Manzara süper. Açıkçası bu markayı sevme sebebim 4 mevsim, her koşulda bu tarz gezintiler yaptırıyor olması :)
2008 - Subaru Impreza 1.5 HB M/T
Atiker

serkandorman

« Yanıtla #25 : 15 Mayıs 2017, 11:25:23 »
5 mayısdan bu güne kadar geçen sürede çektiğim resimleri oaylaşıyorum. Bu gün araca bi çamur değdireyim dedim ve sarıyer demirciköyde orman yolunmdan girdim yolun bittiği yerde ben bitirmedim en son kayalıklar bana dur dedi :)

"http://s38.photobucket.com/albums/e134/acanibeyaz/"

http://www.subaru4ever.com/index.php?topic=1954.0

Bakın bu lastikler.

Canibeyaz

« Yanıtla #26 : 15 Mayıs 2017, 12:00:52 »
serkandorman hocam bu A/T lastik ne demek oluyor, kar lastiğimi, kış lastiğimi, 4 mevsimmi; ne ayak bunlar

serkandorman

« Yanıtla #27 : 15 Mayıs 2017, 12:10:24 »
serkandorman hocam bu A/T lastik ne demek oluyor, kar lastiğimi, kış lastiğimi, 4 mevsimmi; ne ayak bunlar

:) Bu lastikler sürüşünün %80'ini sağlam dağ,taş,çamurlu yollarda geçirenlerim lastiği.All Terrain her türlü yani :) .

Canibeyaz

« Yanıtla #28 : 15 Mayıs 2017, 12:36:26 »
peki bunu alınca kar lastiği almaya gerek kalmazmı, yani kar lastiğini aratır mı?

serkandorman

« Yanıtla #29 : 15 Mayıs 2017, 13:33:02 »
peki bunu alınca kar lastiği almaya gerek kalmazmı, yani kar lastiğini aratır mı?

İstanbul karında idare eder sanırım.Kullanana sormak gerek.

Tags: