Gönderen Konu: Foruma Özel Boya Koruma Kampanyası.  (Okunma sayısı 3051 defa)

Delorean

• impreza 2.0 r
  • **
  • Toplam beğeniler: 62
    • Profili Görüntüle
  • araç yılı ve modeli: 2017 Mazda 3 Skyactiv D
  • il/ilçe: Kocaeli
Ynt: Foruma Özel Boya Koruma Kampanyası.
« Yanıtla #30 : 04 Haziran 2018, 17:35:43 »
Serkan Abi,

Arcı satınca hafta sonu Mazda ya boya koruma yapıyım dedim hareli yüzey olduğu ve verim alamayacağım için vazgeçtim bu konuyu hatırladım. Hare giderme + wax işlemi için bu yıl da bir kampanya yapar mı acaba aynı yer ?
Never Give Up!

serkandorman

« Yanıtla #31 : 06 Haziran 2018, 08:35:23 »
Serkan Abi,

Arcı satınca hafta sonu Mazda ya boya koruma yapıyım dedim hareli yüzey olduğu ve verim alamayacağım için vazgeçtim bu konuyu hatırladım. Hare giderme + wax işlemi için bu yıl da bir kampanya yapar mı acaba aynı yer ?

Ersin sağolsun hep destek oluyor bize.Sen ne yaptırmak istediğini söyle konuşalım.Mutlaka makul bir fiyat alırız.
instagram// subaruforever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

Delorean

• impreza 2.0 r
  • **
  • Toplam beğeniler: 62
    • Profili Görüntüle
  • araç yılı ve modeli: 2017 Mazda 3 Skyactiv D
  • il/ilçe: Kocaeli
« Yanıtla #32 : 06 Haziran 2018, 09:17:38 »
Şirket aracı olduğu için seramik yerine wax düşünüyorum. Aracın boyası harelenmiş onunda giderilmesi gerekecek, kalın pasta ince pasta wax gibi bir uygulama lazım bana.
Never Give Up!

foresterfan

« Yanıtla #33 : 09 Haziran 2018, 12:51:02 »
Geçen yılki dolu hasarı sonrası sigortanın anlaşmalı göçükçüsü daha da berbat edince 2009 Forester'ımı komple boyattım. Pırıl pırılken seramik kaplama da yapayım diyorum. Etrafta inşaat boyayı korumakta fayda var. Araç yeni boyandı hemen seramik kaplatmakta bir sakınca var mı? Pasta cila gerekmeyeceği için daha hesaplı olabilir diye düşünüyorum. Tavsiye ediyorsanız Ersin Bey'le de bir konuşayım. Araç içine de çizikli gri bölgeleri kapatmak için karbon fiber görünümlü film düşünüyorum abartmadan. Film de çekiyorlar mı?

serkandorman

« Yanıtla #34 : 11 Haziran 2018, 09:30:26 »
Geçen yılki dolu hasarı sonrası sigortanın anlaşmalı göçükçüsü daha da berbat edince 2009 Forester'ımı komple boyattım. Pırıl pırılken seramik kaplama da yapayım diyorum. Etrafta inşaat boyayı korumakta fayda var. Araç yeni boyandı hemen seramik kaplatmakta bir sakınca var mı? Pasta cila gerekmeyeceği için daha hesaplı olabilir diye düşünüyorum. Tavsiye ediyorsanız Ersin Bey'le de bir konuşayım. Araç içine de çizikli gri bölgeleri kapatmak için karbon fiber görünümlü film düşünüyorum abartmadan. Film de çekiyorlar mı?

Ersin'i direk arayıp görüşün.Araç yeni boyalı ve hatta sıfır km olsa bile seramik için bir hazırlık uygulamaları oluyor.Amaç seramik öncesi boyayı kusursuz hale getirmek.Yeni boyanın üzerine seramik akıllıca olur.Ersin Düzgün 05324068471
instagram// subaruforever555
facebook sayfa// subaru4ever.com
facebook grup// www.subaru4ever.com

emre-sti

« Yanıtla #35 : 11 Haziran 2018, 20:18:40 »
Yeni boyanan araçlara bir ay koruma ürünü hele ki seramik yapılmaz . Ga çıkışı oluyor alttan

Tags: