Gönderen Konu: Başka Bir Dünya - Legacy Sport Wagon 2.0R  (Okunma sayısı 1540 defa)

mc pherson

Ynt: Başka Bir Dünya - Legacy Sport Wagon 2.0R
« Yanıtla #15 : 21 Ekim 2016, 20:56:54 »
Legacy gt spec b de  de mi 16 mm kullanılmış?

Onunki farklı, 19mm. Spec b'lerin yürüyen komple farklı. Ön salıncaklar STI'da olduğu gibi aluminyum, amortisörleri de Billstein.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2016, 20:58:36 Gönderen: mc pherson »

kxlylmz

« Yanıtla #16 : 21 Ekim 2016, 23:22:59 »
Ici bej renk mi? Hep dıştan olmuş fotolar

mc pherson

« Yanıtla #17 : 21 Ekim 2016, 23:31:09 »

Köksal siyah renk iç döşemeler. Krem rengi olmasını çok isterdim ancak bu renkte böyle denk geldi.

kxlylmz

« Yanıtla #18 : 21 Ekim 2016, 23:32:20 »

Köksal siyah renk iç döşemeler. Krem rengi olmasını çok isterdim ancak bu renkte böyle denk geldi.
Bejin havası bir başka gerçekten, cihan ın outback inde gözüm kaldı :)

Kemal

« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2016, 14:15:48 »
Bu kasa Legacyleri hastayım, iyice hasta oldum.. İyiki geldin arkadaşım, biz takıntılı adamlarız öyle adamlarıda severiz  :)

Arka viraj çubugunu bende değiştirmeyi düşünüyorum, nereden almıştın link gönderebilirmisin banada.
2012 Outback dizel için

Selamlar, hoşbulduk hocam :)
Arka viraj demirini henüz almadım. Ancak araştırmalarım sonucu marka olarak Whiteline'da karar kıldım. Whiteline sitesine girip aracınızın modelini girdikten sonra çıkan ürünlerden beğendiğinizin ürün numarasını internette aratıp en uygun fiyatı veren yerden satınalabilirsiniz. Ben öyle yapacağım. Aracınız için arama yaptığım linki ekliyorum:
http://www.whiteline.com.au/do_segue4.php?make=SUBARU&model=OUTBACK&model_final=OUTBACK+BR+INCL+TURBO&vehicle=9%2F2009-ON
20mm çapa olan sahip model konforu çok bozmadan yol tutuşu iyileştirmekte. Daha agresif modeller de var ancak onlar için drop linkler (askı rotu da derler) zayıf kalacağından onlar da değişmeli. Bir de kalın çapa sahip viraj demiri ekstra spring rate demek. Orjinal amortisörler agresif olan modelleri kaldırmayabilir.

Merhaba,
Foruma hoşgeldiniz, 2015 Model Forester Dizel Sport Modeli araça sahibim, Yazışmalarda geçtiği gibi benim araçta virajlarda biraz yana yatıyor, buda insanı tedirgin ediyor.
Bu model araç için Viraj denge çubuğu nerden temin edebilirim. Bilgi verebilirseniz memnun olurum.

orion

« Yanıtla #20 : 23 Ekim 2016, 00:32:08 »
Hali hazirdaki viraj cubugunun parça kodu ne acaba.

Tags: