Gönderen Konu: Yeni Evlat.Outback 3.0 H6  (Okunma sayısı 1839 defa)

burakyeroz

Ynt: Yeni Evlat.Outback 3.0 H6
« Yanıtla #15 : 18 Eylül 2016, 21:35:16 »
Hayırlı olsun :)

paradigma

« Yanıtla #16 : 04 Ekim 2016, 14:58:42 »
Cihan içi kötü durumda derken döşemeler falan mı nedir kötü olan yırtık pırtık değilse dert etme. Ama araç içinde eski araç kokusu var ise onu çıkarmadan binme araca gerekirse ön konsolu sök veya söktür komple detaylı temizlik olsun. Ben o hatayı yapıp bindim hanımla ters düştüm
içini büyük oranda hallettin ali kemal.koku değil de dosemelerde ve koltuklarda kir vardı.cogunlugu gitti :)
Ulan dünya sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor, hem de ortada hiçbir yörünge yokken.
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #17 : 04 Ekim 2016, 14:59:26 »
Güle güle kullan

Sent from my iPhone using Tapatalk
teşekkür ler sayin admin :)
Ulan dünya sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor, hem de ortada hiçbir yörünge yokken.
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #18 : 04 Ekim 2016, 15:00:03 »
Hayırlı olsun Cihan, güle güle kullan.
teşekkürler ilker abicim :)
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #19 : 04 Ekim 2016, 15:01:22 »
Yükseltne düşünüyor musun cihan.?
komutanım yükseklik forester ile hemen hemen aynı.en azından şimdilik yükseltme düşünmüyorum.
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #20 : 04 Ekim 2016, 15:01:52 »
Gülerek kullanın hayırlı olsun...
teşekkürler hocam.
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #21 : 04 Ekim 2016, 15:04:05 »
Dostum hayırlı olsun tekrar, yakıt tüketimi ne oldu ortalama, aldığından beri
kaptan benzinde 45-50 krs.lpg de 23-27 krs arası değişiyor.bizim buraları az çok biliyorsun trafik yok.yogun trafikte ne yakar emin değilim açıkçası.bu arada iyi dileklerin için çok teşekkür ler:)
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2016, 15:05:35 »
cihan hayirli olsun.Kemerini bagla.Sakın üzerine oturma.Kızını aileni düşün.Güzel outback.
cok teşekkürler Serkan abi.kesinlikle kemersiz binmem ve bindirmem tabii kısa mesafeler hariç :)
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2016, 15:07:22 »
Cihan doğru yolu bulmuşsun tebrik ederim. Güle güle kullan, kazasız belasız inşallah. Ataş ın temizlik ürünlerini çok tavsiye ediyorlar.

http://www.detailingdukkani.com/urun/atas-vinet-genel-temizleyici-konsantre---5kg-bolunmus_2513.aspx
çok teşekkürler erce.hakiketen outback farklı bir araba.gun geçtikçe daha iyi anlıyorum.
bu arada fırsat bulabilirseniz seramik kaplama konusunu ekleyecegim inşallah :)
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2016, 15:09:00 »
Hayırlı olsun, çok güzel araç.
Atas detap mükemmel derecede iyi, zeminde kullandım çok çok iyi sonuç verdi, tavanda beze sıkarak kullandım çok çok iyi sonuç verdi, deri koltukta dahi çok çok iyi sonuç verdi, kesinlikle önerim.
http://www.erdemboya.net/ATAS-DETAP-KOLTUK-HALIKUMAS-TEMIZLEYICI-KONSANTRE-BOLUNMUS-1-KG,PR-734.html

Bunların haricinde sonax ürünlerinden kullandım, carpex tavan temizleme kullandım.
teşekkürler Burak hocam.ic temizliği hallettik.yeni uyelerimizden kxlyilmaz sağolsun :)
CAN YÜCEL

paradigma

« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2016, 15:10:01 »
Hayırlı olsun :)
çok teşekkürler Burak.
CAN YÜCEL

kxlylmz

« Yanıtla #26 : 05 Ekim 2016, 08:43:39 »
Hayırlı olsun, çok güzel araç.
Atas detap mükemmel derecede iyi, zeminde kullandım çok çok iyi sonuç verdi, tavanda beze sıkarak kullandım çok çok iyi sonuç verdi, deri koltukta dahi çok çok iyi sonuç verdi, kesinlikle önerim.
http://www.erdemboya.net/ATAS-DETAP-KOLTUK-HALIKUMAS-TEMIZLEYICI-KONSANTRE-BOLUNMUS-1-KG,PR-734.html

Bunların haricinde sonax ürünlerinden kullandım, carpex tavan temizleme kullandım.
teşekkürler Burak hocam.ic temizliği hallettik.yeni uyelerimizden kxlyilmaz sağolsun :)

Ben kullandım bu aracı hiç de beğenmedim  ;D (dibim düştü)

Tags: